REHAU LOGU SISTĒMAS
SISTEMĀTISKA DAUDZVEIDĪBA

Katrs objekts izvirza individuālas prasības: mūsu produktu klāstā Jūs atradīsiet gan jaunbūvēm, gan renovējamām ēkām, ģimenes un daudzdzīvokļu mājām, objektu un industriālām būvēm piemērotus profilus, sākot no „ārkārtīgi energoefektīviem“ līdz „ekonomiskiem“.


Logu sistēmas

GENEO

Enerģētiskā ziņā GENEO ir labākā logu profilu sistēma, kas šobrīd pieejama 86 mm iebūves dziļumam. Pilnībā armēti logu profili, nodrošina papildus stabilitāti.

GENEO PHZ

Pateicoties termomoduļu ievietošanai profilos un īpašam vidusblīvējumam, GENEO PHZ kļūst par sertificētu logu risinājumu pasīvajām ēkam.

BRILLANT DESIGN

Neatkarīgi no tā, vai iebūves dziļums ir 70 vai 80 mm, šī profilu sistēma ir ideāli piemērota jaunbūvēm un atjaunojamām ēkām. 

Euro Design 70

Euro Design 70 - Plašs formu, krāsu un dekoru spektrs, kā arī dizaina vērtne paver daudzveidīgas iespējas logu noformējumam.

NORDIC DESIGN PLUS

Nordic Design logu profilu sistēma galvenokārt nostiprinājusies Skandināvijas valstu tirgū, kur tradicionāli dominē uz āru verami logi.


Jaunie SYNEGO logi ideāli atbilst taupības prasībām. Salīdzinājumā ar standarta logiem SYNEGO logi nodrošina pat par 50% labāku siltumizolāciju.

PASŪTĪT LOGUS 


      Sazinies ar Mums!      

Piedāvājam krāsas katrai gaumei!

Ieskaties krāsu un noformējuma katalogos!