REHAU durvju profilu sistēmas

Ārdurvis – tas ir mājas elements, kas uzreiz piesaista uzmanību. Tādēļ tām jābūt vizuāli efektīvām un labi jāiekļaujas mājas koptēlā. Tomēr tikpat svarīgs kā dizains ir arī ērtums: durvīm jākalpo nevainojami, ilglaicīgi jāpasargā iekštelpas no laikapstākļu ietekmes un jāsniedz maksimāla drošība. Kombinējot mūsu profilus, kas teicami piemēroti šiem uzdevumiem, ar Jūsu gaumei atbilstošu durvju pildiņu, Jūs dizainu apvienojat ar izcilu komfortu un funkcionalitāti.

BRILLANT DESIGN

Sevi pierādījusi durvju profilu sistēma ar 70mm iebūves dziļumu. Laba siltumizolācija,  skaņas izolācija un aizsardzību pret ielaušanos.

GENEO

Teicama energoefektivitāte, dizains, ērtība drošība un ilgmūžība. Īpašs efekts ir skatam slēptā furnitūra un enģes. 
Iebūves dziļums: 86 mm

SYNEGO SLIDE

Bīdāmās durvis un logi, kurus var atvērt un aizvērt ar nelielu piepūli un vienkāršu rokturi. Daudz gaismas un elastīgas dizaina iespējas.

SYNEGO

Papildus augstajām prasībām, kas tiek izvirzītas ārdurvju stabilitātei, un no tām izrietošajai nepieciešamībai pēc liela izmēra armatūras ir nodrošināta arī optimāla siltumizolācija (t. i., U līdz 1,2 W/m2 K).

PACEĻAMI BĪDĀMO DURVJU SISTĒMAS 

Liela izmēra stiklojumi un gaismas caurstrāvotas telpas padara mājokli omulīgu un gādā par labsajūtu – modernā arhitektūra bez tiem tikpat kā vairs nav iedomājama. Tomēr vienlaikus pie lielizmēra stiklotajām konstrukcijām jādomā arī par attiecīgu stabilitāti un citiem faktoriem kā skaņas izolācija un aizsardzība pret ielaušanos.